Слухати

Біля берегів Ісландії знайшли чотири тони золота, що належало нацистам (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Біля берегів Ісландії знайшли чотири тони золота, що належало нацистам (ВІДЕО)

23 липня 2017 - 15:37
Морська служба звернулася до ісландському уряду з проханням зробити отвір в кораблі для вилучення ящика. Як зазначає видання Sun, служба хоче вивезти золото в Британію

Британські підводники виявили біля берегів Ісландії на німецькому вантажному кораблі часів Другої світової війни ящик з золотом, яке могло належати нацистам і вартість якого може скласти до ста мільйонів доларів, повідомляє видання Daily Mail.

За інформацією видання, члени британської компанії Advanced Marine Services знайшли на кораблі SS Minden чотири тонни золота, яке імовірно було взято з південноамериканських банків. Повідомляється, що корабель прямував до Німеччини з Бразилії і затонув приблизно в 190 кілометрах від берегів Ісландії в вересні 1939 року. Відзначається, що Адольф Гітлер наказав капітану корабля затопити його, коли судно було помічено флотом Великобританії, щоб британці не дістався вантаж, що перевозиться.

Морська служба звернулася до ісландському уряду з проханням зробити отвір в кораблі для вилучення ящика. Як зазначає видання Sun, служба хоче вивезти золото в Британію.

Раніше берегова охорона Ісландії звинувачувала членів групи в тому, що вони шукають уламки корабля без відповідного дозволу від ісландської влади.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+