Слухати

На Громадський бюджет Києва подано 800 проектів / Новини на Громадському радіо

На Громадський бюджет Києва подано 800 проектів

23 липня 2017 - 11:26
Нагадаємо, Громадське радіо теж подало на нього три проекти та закликає киян віддати голоси за них

Одним з найпопулярніших нововведень Київа, які вже застосували у себе понад 80 міст по Україні став так званий Громадський Бюджет або бюджет участи.

Про це Громадському радіо повідомив керівник Центру інновацій НаУКМА, керівник групи «Електронна демократія» Реанімаційного пакету реформ Сергій Лобойко.

Бюджет участі  - це конкурс проектів, переможці  якого  разом з міською владою  зможуть реалізувати свої мрії про покращення  міського простору.

Зараз на нього  в Києві  вже подано близько 800 проектів від близько 500 авторів.   

«В цьому році введена нова категорія. «Громадянське суспільство», на нього подалось 45 проектів. Є дуже класні, наприклад, найперше подалися муніципальні медіа, активісти з районів, Громадське радіо, це означає, що є запит на суспільні медіа, не тільки глобальні, національні, але і на місцях», — каже Лобойко.

Нагадаємо, Громадське радіо теж  почало збирати голоси на три проекти для киян.  1Громадський простір – програма на Громадському радіо про громадський простір Києва.  2Проблеми Києва: Чесне ток-шоу на «Громадському радіо». Зацікавлені кияни, міська влада і громадські активісти обговорюють в прямому ефірі проекти рішень місцевої влади перед їхнім розглядом у залі Київради. 3Місто репортерів: кияни про Київ. Проектом передбачено створення мережі громадських репортерів, котрі оперативно повідомлятимуть про все, що відбувається у місті. Їхні матеріали звучатимуть в прямому ефірі Громадського радіо з відкритої студії в центрі міста і будуть поширюватися на сайті та в соцмережах.

Раніше  повідомлялось, що Київрада вдвічі збільшує Громадський бюджет на 2018 рік.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+