Слухати

Національний цирк та ще шість інших хочуть продати / Новини на Громадському радіо

Національний цирк та ще шість інших хочуть продати

23 липня 2017 - 08:50
Відповідно до концепції співпраці із МВФ Україна має приватизувати майже 900 об’єктів у найближчі три роки

Національний цирк України разом зі шістьма вітчизняними цирками та трьома кіностудіями, у тому числі «Кіностудією художніх фільмів ім. О.Довженка»,  приватизують. Про це свідчить список державних підприємств, виставлених на приватизацію, пише УНН.

У цьому переліку можна побачити ДП «Національний цирк України», ДП «Харківський державний цирк імені Ф. Д. Яшінова», ДП «Дніпропетровський державний цирк», ДП «Державна циркова компанія України», ДП «Дирекція пересувних циркових колективів України» , ДП «Запорізький державний цирк», ДП «Одеський державний цирк», ДП «Криворізький державний цирк», ДП «Львівський державний цирк».

Також, згідно із списком, у черзі на приватизацію - «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка», «Українська студія Хронікально-документальних фільмів» та «Українська кіностудія анімаційних фільмів».

Всього у переліку об’єктів державної власності, які підлягають приватизації у найближчі три роки (і ті, що можуть бути приватизовані після внесення змін до актів законодавства / передачі в комунальну власність), вказано 893 підприємства. Зокрема, і держпідприємство «Укртелефільм».

Всього у переліку, що оприлюднили у Мінекономрозвитку і торгівлі, знаходиться 3 тисячі 444 держпідприємства, поділені на групи: ті, які рекомендовано залишити у власності держави; ті, які рекомендовано ліквідувати; ті, які рекомендовано передати в концесію; ті, які підлягають приватизації в 2017-2020 роках.

«Чинна концепція — основа подальшого реформування сфери управління державною власністю і одне із зобов’язань, які Україна взяла на себе в рамках домовленостей з Міжнародним валютним фондом», — пояснили у міністерстві.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, Світовий банк прийняв план партнерства з Україною на 2017-2021 роки, який перебдачає приватизацію державних об’єктів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+