Слухати

Парламентарі Папуа Нової Гвінеї звинувачують чаклунів у підтасовці результатів виборів / Новини на Громадському радіо

Парламентарі Папуа Нової Гвінеї звинувачують чаклунів у підтасовці результатів виборів

23 липня 2017 - 10:03
Проблеми із підрахунком голосів, за їх словами, виникли через те, що чаклуни молилися над виборчими урнами

У Папуа Новій Гвінеї кандидати в парламент країни вимагають переглянути підсумки голосування через втручання «чаклунів». Про це пише  New Zealand International.

Ще перед голосуванням місцевих священиків попросили помолитися над урнами для голосування, щоб захистити їх від «злих сил».

Кандидати з провінції Східний Сепик на північному заході країни впевнені, що за них проголосувало більше людей, але бюлетені витягли з урн «за допомогою магії».

Голосування закінчилося 8 липня, але поки в новому парламенті розподілили лише 26 місць з 111. Підрахунок голосів йде повільно через «різних проблем», серед них невдоволення самих кандидатів і арешти спостерігачів.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у Кремлі розповіли, як шукають образ Путіну на вибори у 2018.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+