Слухати

Представник Держдепу Курт Волкер приїхав до Авдіївки  (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Представник Держдепу Курт Волкер приїхав до Авдіївки (ФОТО)

23 липня 2017 - 16:06
Представнику США показали відремонтовану школу і Авдіївський коксохімічний завод

Спеціальний представник США Курт Волкер  під час поїздки  Донбасом відвідав Авдіївку. Разом с  першим заступником голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександром Хугом вони ознайомились з ситуацією в місті.

Представнику США показали відремонтовану школу і Авдіївський коксохімічний завод.

Спеціальний представник США Курт Волкер  заявив, що там зараз йде справжня війна. Про це повідомили в прес-штабі антитерористичної операції.

«Я приїхав сюди особисто, щоб ознайомитися з деталями даних подій. Можу сказати — це жахлива трагедія, адже ми знаємо, що Україна квітуча держава. Наше головне завдання — відновити цілісність і суверенітет України. Як я зрозумів, це не заморожений конфлікт, а гаряча війна. А ціна небезпечно висока — людські життя, — заявив Волкер.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+