Слухати

Представник Держдепу Курт Волкер почав візит на Донбас (ФОТО)

23 липня 2017 - 14:45 203
На Донбас також прибули надзвичайний та повноважний посол США в Україні Марі Йованович, співробітник Держдепартаменту США Лейн Бал, військовий аташе при Посольстві США в Україні полковник Пол Шмітт

В район проведення АТО з офіційним візитом прибула офіційна делегація Державного департаменту США на чолі з спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером. Про це на повідомляє прес-центр штабу АТО у Facebook, передає УНН.

«З відвідування штабу оперативно-тактичного угрупування «Донецьк» розпочався візит в район проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей офіційної делегації Державного департаменту США, яку очолив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що разом із Волкером на Донбас прибули надзвичайний та повноважний посол США в Україні Марі Йованович, співробітник Держдепартаменту США Лейн Бал, військовий аташе при Посольстві США в Україні полковник Пол Шмітт та інші посадові особи.

«Делегацію зі сторони Збройних Сил України супроводжували керівник Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенант Олександр Локота, директор Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України генерал-майор Анатолій Петренко», — додали у штабі АТО

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+