Слухати

У Макіївці хлопець загинув у затопленій шахті, куди поліз за металом

23 липня 2017 - 13:40
Його тіла так і не знайшли, в нього залишилася тяжко хвора мати та молодший брат
У Макіївці хлопець загинув у затопленій шахті, куди поліз за металом / Новини на Громадському радіо

У Макіївці (знаходиться на неконтрольованій Україною території Донецької області) 18-річний хлопець впав у затоплений отвір шахти. Про це повідомляє так зване «МЧС ДНР». Його цитують Донецькі новини.

Мова йде про виробку глибиною 685 м, але якою саме шахти не уточнюється.

В «ДНР» кажуть, що тіло шукали за допомогою телевізійного пристрою, вдалося обстежити 270 м до дзеркала води та на 5 м у глибину, але знайти постраждалого не вдалось. Про причини падіння нічого не повідомляється.

При цьому в соціальних мережах пишуть, що хлопець з  другом намагався витягти з шахти мідний кабель, який здати згодом на металолом. Його товариш був прив’язаний, тому не впав. Також користувачі відзначають, що інцидент виник на шахті, що не працює, а «МЧС ДНР»  насправді відмовилися шукати тіло.

У хлопця залишилася тяжко хвора мати та молодший брат.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+