Слухати

Заочно заарештованому в РФ головному прокурору Кравченко виділили державну охорону

23 липня 2017 - 14:00
Дані про місце проживання прокурора росіяни взяли з відкритих джерел за допомогою українського паспорта, раніше виданого на території Луганської області
Заочно заарештованому в РФ головному прокурору Кравченко виділили державну охорону  / Новини на Громадському радіо

Головний військовий прокурор Анатолій Матіоса повідомив, що прийнято рішення надати охорону  прокурору Головної військової прокуратури України Руслану Кравченку та слідчому з особливо важливих справ ГПУ Вадиму Приймачку.  Про це він написав в Facebook.

 Це сталося після того, як сьогодні Басманний суд міста Москва оголосив  про заочний арешт прокурора Кравченко.

Крім того, за словами  Матіоса,  стало відомо, що у постанові російського суду про заочний арешт вказані дані  про місце проживання військових прокурорів, які  слідкомо РФ встановив реєстру нерухомості українського Мін’юсту за допомогою українського паспорта, раніше виданого на окупованій тепер території Луганської області». Ця послуга коштує 20 грн.

Він додав, що це зроблено за тим же принципом, щр і в  випадку встановлення  місця проживання підірваного в Києві полковника ГУР МОУ Шаповала.  «Доказано слідством», — підкреслив Матіос.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+