Слухати

Бойовики почали використовувати новий вид забороненої зброї, — СЦКК / Новини на Громадському радіо

Бойовики почали використовувати новий вид забороненої зброї, — СЦКК

24 липня 2017 - 18:49
Йдеться про мобільні чотирьохствольні реактивні системи залпового вогню

Бойовики ОРДО почали використовувати мобільні чотирьохствольні реактивні системи залпового вогню. Така зброя є забороненою Мінськими домовленостями.

Про це повідомляє штаб АТО в Facebook, посилаючись на інформацію Спільного центру з контролю і координації.

За інформацією СЦКК зброя розроблена у 2015 році так званим «Республиканським центром науково-дослідницьких та дослідно-конструкторських робіт ДНР». 

«Один з таких виробів було використано бойовиками під час обстрілу населеного пункту та позицій Збройних Сил України в районі Красногорівки 20 липня 2017 року», — йдеться у повідомленні штабу АТО.

Зазначається, що найближчим часом цей вид зброї буде доволі часто застосовуватись бойовиками при обстрілах населених пунктів та позицій сил АТО.

Використання реактивних системи залпового вогню категорично заборонено Мінськими угодами.

«Українська сторона СЦКК передала СММ ОБСЄ наявні фото та відеоматеріали щодо цього виробу та сподівається, що це допоможе спостерігачам Місії краще ідентифікувати невідомі їм типи озброєння на території ОРДО та ОРЛО», — повідомляють у штабі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+