Слухати

ДФС розпочала «наступ на тіньовий ринок спирту»: тривають обшуки на 41 спиртзаводі (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

ДФС розпочала «наступ на тіньовий ринок спирту»: тривають обшуки на 41 спиртзаводі (ФОТО)

24 липня 2017 - 13:20
У спецоперації беруть участь 430 працівників податкової міліції

Співробітники податкової міліції спільно з Генпрокуратурою проводять обшуки на більш ніж чотирьох десятках українських заводів з виробництва спирту. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови ДФС Сергій Білан.

За його словами, саме зараз тривають обшуки на 41 спиртзаводі. Спецоперація спрямована на припинення протиправної діяльності у сфері незаконного виробництва та реалізації підакцизної продукції. 

«»Лівий» спирт виготовляється з необлікованої сировини, продається за готівку. Існування такого тіньового ринку у спиртовій галузі призводить до мільярдних втрат державного бюджету та несе серйозні ризики для здоров’я населення через неякісну продукцію, яку з нього виготовляють», — зазначив Сергій Білан. 

У спецоперації беруть участь 430 працівників податкової міліції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+