Слухати

Microsoft планує «вбити» Paint — The Guardian / Новини на Громадському радіо

Microsoft планує «вбити» Paint — The Guardian

24 липня 2017 - 14:27
У Microsoft заявили, що разом з Outlook Express, Reader і Reading list Paint потрапила в ряд програм, що «видалені або застаріли в оновленні Windows 10 Fall Creators Update»

За інформацією The Guardian, у наступному оновленні Microsoft для Windows 10 може не бути графічного редактора Paint.

У липні Microsoft представила список функцій, які будуть видалені або визнані «застарілими» у оновленні Fall Creators Update для Windows 10, яке з’явиться восени 2017 року. У документі Microsoft не вказано, чому Paint потрапив під загрозу закриття.

Як зазначають в The Guardian, потрапляння графічного редактора в список застарілих програм, які «не перебувають в активній розробці і можуть бути видалені в майбутніх випусках», означає, що видалення Paint — питання часу.

Восени 2016 року компанія представила редактор Paint 3D, який з’явився в Windows 10 у квітні 2017 року. Програма також може працювати з 2D-об’єктами, але не замінює звичайний Paint за функціональністю.

Нагадаємо, перша версія Paint з’явилася в Windows 1.0 у 1985 році. У Microsoft підтримували розробку програми 32 роки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+