Слухати

Сьогодні в Україні починає роботу один з найбільших у світі віртуальних операторів  / Новини на Громадському радіо

Сьогодні в Україні починає роботу один з найбільших у світі віртуальних операторів

24 липня 2017 - 16:03
Віртуальний оператор LycaMobile спільно з мобільним оператором ТОВ «ТриМоб» (дочірня компанія ПАТ «Укртелеком») з 24 липня розпочинає роботу в Україні

Британська компанія Lyca Group 24 червня оголосила про запуск свого українського представництва.

Lycamobile — це віртуальний оператор зв’язку, тобто компанія, яка використовує інфраструктуру іншого оператора, щоб продавати послуги зв’язку під власною ТМ.

Таким чином, клієнти в Україні отримають доступ до Lycamobile через карти оператора «ТриМоб».

При відсутності покриття «ТриМоб» Lycamobile буде працювати через «Vodafone Україна» — для цього Lyca Group підписала з оператором угоду про внутрішній роумінгу.

«У нас є п’ять-шість пропозицій у різних цінових категоріях — залежно від того, що добре підходить для ринку. Продажі почнемо з SIM-карт протягом тижня», — сказав генеральний директор LycaMobile Крістофер Туліі на прес-конференції у Києві 24 липня.

Наразі на сайті оператора представлені два тарифних плани для українських абонентів.

Lycamobile надає свої послуги у 22 країнах світу. Абонбаза компанії наразі перевищує 15 мільйонів користувачів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+