Слухати

 The Times: українець продає фальшиві нагороди від імені Оксфорда –  до £9300 за кожну / Новини на Громадському радіо

The Times: українець продає фальшиві нагороди від імені Оксфорда – до £9300 за кожну

24 липня 2017 - 17:50
Український бізнесмен продає фальшиві нагороди і відзнаки, використовуючи репутацію Оксфордського університету

За даними видання The Times, організація під назвою «Європейська Бізнес Асамблея» (EBA) від імені Оксфорда продає премії «Міжнародна нагорода Сократа» і «Пам’ятна премія королеви Вікторії» на суму до 9300 фунтів стерлінгів за кожну. «Європейська Бізнес Асамблея» також продає членство в організаціях «Академічний союз» і «Міжнародний клуб лідерів».

Організація веде діяльність з початку 2000-х років. Нагороди вручає Джон Неттінг, колишній лектор університету Оксфорд Брукс, який є окремим інститутом. Він, як вважається, є генеральним директором компанії.

Заснував компанію українець Антон Саввов. Його син Іван  навчався у Неттінга.

Як розповіли виданню колишні співробітники компанії, вони зв’язувалися з представниками ділових кіл (переважно, йшлося про країни, що розвиваються) через масову електронну розсилку. Таким чином вони повідомляли їм про те, що їх номінували на премію.

Тому, хто висловлював зацікавленість, пропонували заплатити кілька тисяч фунтів, щоб покрити адміністративні витрати і отримати п’ятирічну ліцензію на «використання бренду нагороди в громадських і маркетингових цілях».

Нагороди вручаються на церемоніях, що проводяться зокрема в мерії Оксфорда, Інституті директорів в Лондоні та інших містах Європи. Орендувати зали для проведення заходів в цих місцях може будь-яка компанія.

За словами представника Оксфордського університету, «Європейська Бізнес Асамблея» жодним чином не пов’язана з Оксфордським університетом. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+