Слухати

Укрспирт заявив про готовність співпрацювати із податковою поліцією

24 липня 2017 - 19:19
Керівництво «Укрспирту» відноситься до обшуку, як до планової перевірки

На місцях провадження діяльності «Укрспирту» співробітники Державної фіскальної служби України під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України проводять обшуки.

Про це йдеться в офіційному коментарі «Укрспирту» на сайті підприємства. 

«Керівництво підприємства не вбачає нічого надзвичайного в цих діях і відноситься до обшуку, як до планової перевірки, готове взаємодіяти та всіляко допомагати співробітникам податкової міліції, адже переконане, що цей обшук допоможе розібратись у добросовісності роботи співробітників підприємства та в разі виявлення правопорушень, притягти винних до відповідальності, що позитивно позначиться на майбутній роботі ДП «Укрспирт» — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що співробітники податкової міліції спільно з Генпрокуратурою проводять обшуки на більш ніж чотирьох десятках українських заводів з виробництва спирту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+