Слухати

Американський корабель зробив попереджувальні постріли по іранському судні

25 липня 2017 - 17:53
Патрульний корабель американського військово-морського флоту випустив попереджувальні постріли по судні Іранської революційної гвардії у Перській затоці
Американський корабель зробив попереджувальні постріли по іранському судні / Новини на Громадському радіо

Іранське судно наблизилося на відстань близько 137 метрів. Після цього патрульний корабель США випустив попереджувальні постріли.

Про це повідомляє видання AFP.

«Судно рухалось із високою швидкістю. Воно не реагувало на будь-які сигнали та не відповідало на дзвінки», — про це повідомив виданню офіційний представник оборони, який побажав залишитися невідомим.

За його словами, у морського патруля не було іншого вибору, як відкрити попереджуючі постріли.

У січні 2017 року американський винищувач зробив попереджуючі постріли для чотирьох суднен Іранської Революційної гвардії, які наблизились на високій швидкості в Ормузській протоці.

Іранська революційна гвардія — це напіввійськова сила, яка підпорядковується керівнику Ісламської республіки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+