Слухати

Число цивільних, які постраждали на Донбасі, збільшилося на 50% у порівнянні з минулим роком / Новини на Громадському радіо

Число цивільних, які постраждали на Донбасі, збільшилося на 50% у порівнянні з минулим роком

25 липня 2017 - 18:40
З початку року Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала 330 постраждалих серед цивільного населення

Кількість мирних громадян, які постраждали або загинули в ході конфлікту на Донбасі в поточному році, зросла на 50% в порівнянні з минулим роком. Про це на брифінгу заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Олександр Хуг, передає «Інтерфакс».

«З початку року місія зафіксувала 330 постраждалих серед цивільного населення. Значна частина з них отримала поранення або була вбита осколками… І щоб показати серйозність ситуації, я приведуть такий приклад: якщо порівняти кількість постраждалих серед мирного населення в поточному році з аналогічним періодом минулого року, ми побачимо більш ніж 50-відсоткове зростання», — заявив Олександр Хуг.

Нагадаємо, 21 липня перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ повідомляв про те, що з початку 2017 року внаслідок конфлікту на Донбасі загинули 59 мирних жителів, більше 260 осіб були поранені.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+