Слухати

Міністр інфраструктури пояснив, чому погодив зменшення швидкості руху до 50 км/год / Новини на Громадському радіо

Міністр інфраструктури пояснив, чому погодив зменшення швидкості руху до 50 км/год

25 липня 2017 - 21:17
Сьогодні, 25 липня, міністр інфраструктури Володимир Омелян погодив пропозицію «Укравтодору» щодо зменшення швидкості руху у населених пунктах

Про це він заявив у коментарі для Громадського радіо.

«Сьогодні я погодив пропозицію «Укравтодору» щодо зменшення швидкості руху у населених пунктах до 50 кілометрів на годину в денний час і до 60 кілометрів на годину в нічний час», — сказав міністр інфраструктури.

За його словами, це не українське ноу-хау, а стандартна європейська практика.

Як повідомив Володимир Омелян, є наукові дослідження, які стверджують, що на швидкості 60 кілометрів на годину і вище водій не встигає загальмувати. За таких умов, рівень травматизму – майже 90% , смертність – 70%.

«На швидкості 50 кілометрів на годину максимум, що може бути, це легка травма у вигляді синця чи подряпини. Людина лишається живою. Я думаю, людське життя вартує зменшення швидкості. Питання у контролі. Тут контроль має бути мега-жорстким. Тоді ми прийдемо до порядку», — заявив міністр інфраструктури України. 

Нагадаємо, сьогодні, 25 липня, Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху».

Проект передбачає зменшення швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до 50 км/год. При цьому з 23:00 до 6:00 в населених пунктах рух транспортних засобів дозволений зі швидкістю не більше 60 км/год.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+