Слухати

У Офіційному журналі ЄС з’явилася інформація про набуття чинності Угоди про асоціацію Україна-ЄС / Новини на Громадському радіо

У Офіційному журналі ЄС з'явилася інформація про набуття чинності Угоди про асоціацію Україна-ЄС

25 липня 2017 - 17:59
Угода про асоціацію Україна-ЄС набуде чинності з 1 вересня цього року

Повідомлення про набуття чинності Угоди про асоціацію Україна-ЄС було оприлюднене у офіційному журналі ЄС сьогодні, 25 липня.   

«Угода про асоціацію між Європейським союзом і Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами, з одного боку, та Україною, з іншого боку, підписана в Брюсселі 21 березня 2014 року і 27 червня 2014 року, набуває чинності з 1 вересня 2017 року, відповідно до статті 486 (2) Угоди», — сказано у повідомленні.

Нагадаємо, ЄС остаточно завершив ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС 11 липня

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+