Слухати

Савченко заявила про недавній візит на непідконтрольні території

25 липня 2017 - 12:46
Але не повідомили, коли саме відбувся цей візит
Савченко заявила про недавній візит на непідконтрольні території / Новини на Громадському радіо

Народний депутат Надія Савченко повідомила, що нещодавно побувала на непідконтрольних територіях. Про це вона заявила в ефірі телеканалу NewsOne.

Втім, на запитання, коли саме відбувся візит, вона відповіла: «Не скажу. Я ж не на сповіді. І не на допиті».

Вона зазначила, що люди з Донецька та Луганська зустрічаючи її на підконтрольній території, запрошують у свої міста.

«Люди думають про те, що хочуть жити в мирі, про те, що хочуть жити в розвиненій країні і вона не проти абсолютно, щоб так розвивалася саме Україна», — зазначила Надія Савченко.  

Нагадаємо, непідконтрольну територію Донецької області Надія Савченко відвідала в лютому 2017 року. Під час того візиту вона зустрілася з українськими полоненими, які перебувають в Макіївській колонії на території «ДНР».

Згодом, під час прес-конференції, вона заявила:

«Я намагалася співпрацювати з СБУ. Якби ми співпрацювали разом, то це б дало набагато більше користі для звільнення полонених. На даний час, про мій похід я заявила і це багато каналів чуло, що не варто зустрічатися більше в Мінську. Наступна зустріч має бути на Донбасі, а потім в Києві», — заявила Савченко.

Читайте також: Щоб перехитрити Росію, треба думати, за яких умов можливі вибори в ОРДЛО, — Савченко

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+