Слухати

Військові надали дозвіл на впровадження 3G у Житомирі / Новини на Громадському радіо

Військові надали дозвіл на впровадження 3G у Житомирі

25 липня 2017 - 10:43
Раніше місто не могло використовувати 3G покриття через використання частот військовими об’єктами

Генеральний штаб Збройних сил України погодив використання операторами мобільного зв’язку базових станцій 3G у Житомирі і Бердичеві. Вчора, 24 липня, військові провели конверсію у містах.

Про це розповів у ефірі Громадського радіо виконавчий директор Українського державного центру радіочастот Вадим Гулько.

«Це означає, що обладнання  військових треба було переробити на інші частоти так, щоб 3G не заважало їм. Щоб не перетинались хвилі», — зазначив Вадим Гулько.

За його словами, впровадження 3G в українських містах є планомірним процесом.

«У нас багато військових частин і об’єктів, які мають спеціальне обладнання, яке також працює на цих частотах. Тому, якби в Житомирі без проведення конверсії було запроваджено 3-G, то це дало б колосальні завади саме для військових», — розповів Вадим Гулько.

Житомир був останнім «конверсійним» обласним центром країни. Абоненти Vodafone зможуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом у цьому місті з 26 липня.

Напередодні роботу по конверсії провели у Запоріжжі та Черкасах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+