Слухати

Бойовики роблять навмисні підриви біля «сірої зони», — Штаб

26 липня 2017 - 15:30
Штаб АТО зафіксував випадки навмисних підривів в районі Докучаєвська, біля селища Петрівське

Бойовики могли влаштувати підриви для інженерного облаштування своїх позицій. Про це повідомляє штаб АТО.

Повідомляється, що селище Петрівське знаходиться на окупованій території і межує із сірою зоною.

«На місці підривів було зафіксовано роботу представників одного з інформаційних агентств, що знаходиться на тимчасово окупованій території. Не виключено, що «журналісти» можуть використати цей факт на користь окупантів, повідомляючи про те, що це наслідки обстрілів Збройних Сил України», — зазначили у штабі АТО.

У штабі АТО побоюються, що у разі випадкових жертв серед цивільного населення, бойовики можуть приписати це українській стороні.

«Тим самим вони спробують дискредитувати українських захисників і показати, що ми порушуємо Мінські домовленості», — повідомили у прес-центрі АТО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+