Слухати

Лозовий заявив, що не надсилав до ГПУ запит з приводу позбавлення громадянства Саакашвілі / Новини на Громадському радіо

Лозовий заявив, що не надсилав до ГПУ запит з приводу позбавлення громадянства Саакашвілі

26 липня 2017 - 20:06
Про це нардеп повідомив у коментарі для Громадського радіо

За словами Андрія Лозового, він просив у ГПУ надати інформацію про звернення грузинської прокуратури до України щодо екстрадиції Саакашвілі. Відповідний запит до ГПУ він надіслав 20 липня 

Як зазначив нардеп, на його запит у ГПУ ще не відповіли – відповідь має надійти до 30 липня. 

Водночас, народний депутат Лозовий зазначив, що підтримує рішення про позбавлення Міхеїла Саакашвілі громадянства України. 

Нагадаємо, сьогодні, 26 липня, у Державній міграційній службі підтвердили інформацію про те, що Міхеіл Саакашвілі втратив українське громадянство.  

Як повідомляли деякі ЗМІ, запит з приводу громадянства Саакашвілі до ГПУ надіслав нардеп Андрій Лозовий.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+