Слухати

ЗМІ: Саакашвілі втратив українське громадянство / Новини на Громадському радіо

ЗМІ: Саакашвілі втратив українське громадянство

26 липня 2017 - 18:25
За інформацією ЗМІ, Міхеіл Саакашвілі втратив громадянство України на підставі внесення в анкету неправдивих даних

Колишній президент Грузії та екс-очільник Одещини Міхеіл Саакашвілі втратив українське громадянство. Про це сьогодні, 26 липня, повідомляють українські ЗМІ з посиланням на поінформовані джерела. 

У Державній міграційній службі підтвердили цю інформацію. 

«Президент України видав указ про втрату громадянства України (…) Матеріали щодо Саакашвілі надані Генеральною прокуратурою України, опрацьовані Державною міграційною службою України, передані на розгляд Комісії з питань громадянства при президентові України, і в установленому порядку розглянуті на засіданні Комісії. За Конституцією України президент України приймає рішення про позбавлення громадянства України на підставі висновків Комісії з питань громадянства», — сказано у повідомленні. 

Як повідомляє ТСН з посиланням на джерела у Державній міграційній службі, Саакашвілі втратив громадянство на основі п. 2 ст. 19 Закону «Про громадянство», а саме – на підставі неправдивих даних, вказаних в анкеті. 

«У документах, які заповнював колишній голова Одеської ОДА було вказано, що він не перебуває під слідством в Україні чи за її межами, проте відомо, що на території Грузії Саакашвілі було заочно заарештовано», — йдеться у матеріалі.

Крім того, ЗМІ повідомляють про те, що запит з приводу громадянства Саакашвілі до ГПУ надіслав нардеп Андрій Лозовий.

«Горжусь тим, що Саакашвілі позбавлений громадянства саме за моїм зверненням (якщо це правда, звичайно — офіційних підтверджень нині немає)», — написав нардеп Лозовий на своїй сторінці у Facebook. ПІзніще нардеп спростував цю інформацію у коментарі для Громадського радіо. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+