Слухати

Палата представників США прийняла законопроект про посилення санкцій відносно РФ (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Палата представників США прийняла законопроект про посилення санкцій відносно РФ (ВІДЕО)

26 липня 2017 - 01:13
Також документ передбачає посилення санкцій проти Ірану та КНДР

Вчора, 25 липня, Палата представників Конгресу США схвалила законопроект, що передбачає посилення односторонніх американських санкцій відносно Росії, Ірану і КНДР.

За прийняття законопроекту проголосувало 419 осіб, проти — лише 3. Про це повідомляють американські ЗМІ

Що далі?

Тепер цей документ має розглянути Сенат. Після цього документ має підписати президент США Донадьд Трамп. 

Проте лідери Сенату ще не повідомили, коли розглянуть законопроект, а в Білому домі зазначили, що президент ще не вирішив чи підпише його.

Суть проекту закону

Законопроектом, зокрема, пропонується заборонити президенту США послаблювати санкції або істотно змінювати американську політику щодо Росії без схвалення Конгресу.

Частина законопроекту стосується також санкцій проти іранської ракетної програми і мореплавства в районі Північної Кореї, але найважливіша його частина стосується саме Росії. 

Законопроект передбачає посилення санкцій проти Росії за анексію українського Криму, її агресиві дії в Україні та за втручання в американські вибори 2016 року.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+