Слухати

СБУ видворила російську журналістку із України

26 липня 2017 - 13:00
Російську журналістку Марію Князєву примусово повернули до РФ із забороною в’їзду до України терміном на три роки

Служба безпеки України примусово повернула до Російської Федерації журналістку, яка працювала на телеканали «Россия-1» та «Россия-24».

Про це повідомляють на сайті СБУ.

СБУ вважає, що російська журналістка Марія Князєва вела деструктивну діяльність на території України, працюючи під псевдонімом «Саушкіна» на телеканали «Россия-1» та «Россия-24».

«Росіянка, використовуючи зв’язки з проросійськи налаштованими представниками українських медіа та експертами, збирала інформацію про ситуацію в державі, діяльність вищих органів влади, силових структур нашої держави. Ці дані використовувалось нею для тенденційного висвітлення ситуації в Україні», — зазначили у СБУ.

Журналістку Марію Князєву примусово повернули на територію РФ із забороною в’їзду до України терміном на три роки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+