Слухати

ЗМІ: суд підтвердив законність заборони продажу алкоголю у Києві з 23:00 до 10:00 / Новини на Громадському радіо

ЗМІ: суд підтвердив законність заборони продажу алкоголю у Києві з 23:00 до 10:00

26 липня 2017 - 16:14
Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на начальника управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради Володимира Слончака

«Інтерфакс-Україна» з посиланням на начальника управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради Володимира Слончака повідомляє про те, що Вищий господарський суд Києва підтвердив законність рішення Київради про заборону реалізації алкоголю з 23:00 до 10:00.

«Ми виграли суд. Рішення ухвалено на нашу користь, і ми не зобов’язані скасовувати заборону на продаж алкоголю в нічний час», — заявив Слончак.

Водночас прес-служба Антимонопольного комітету України повідомляє про те, що Вищий господарський суд України підтвердив необхідність скасування Київрадою заборони на нічний продаж алкоголю.

Розгляд касаційної скарги з цього питання відбувся 25 липня. Позов про скасування відповідного рішення Київради було подано Київським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України.

Нагадаємо, Київрада 22 вересня 2016 року ввела заборону на реалізацію суб’єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю, алкогольних і слабоалкогольних напоїв на території Києва, з 23:00 до 10:00. Рішення набуло чинності 13 жовтня. Його підтримали 86 депутатів Київради.

Заборона поширюється тільки на продаж алкоголю в закладах роздрібної торгівлі. Продаж спиртних напоїв в ресторанних закладах у нічний час не заборонений.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+