Слухати

Туреччина евакуює тварин зі зруйнованого сирійського зоопарку (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Туреччина евакуює тварин зі зруйнованого сирійського зоопарку (ВІДЕО)

26 липня 2017 - 09:37
Тварин, які пережили інтенсивні сутички в Алеппо, передали в притулок для тварин в турецькому місті Бурса

Кілька тварин в зоопарку, що постраждали в результаті зіткнень в Алеппо, були евакуйовані спільною операцією групи зоозахисників, Австрійської тваринницької благодійної організації Four Paws та Міністерством лісового господарства та водного господарства, яке наглядає за органами національного парку, які надають притулок для диких тварин, повідомляє Daily Sabah.

Три лева, два тигри, два ведмеді та дві гієни пережили інтенсивні сутички в Алеппо. Їх передали до притулку, де знаходяться представники дикої природи, в районі Каракабей в північно-західному місті Бурса. Тварини пройдуть курс реабілітації. Хтось з них постраждав під час бомбардування сирійського міста, хтось зазнав поранень в покинутому Магічному світовому зоопарку. Після їхнього лікування вони будуть розміщуватися у притулках для тварин в Каракабей. Під час другого етапу рятувальної операції

Відсутність їжі та персоналу в зруйнованій війною Сирії ставить тварин в зоопарку Алеппо та інших зоопарках в Сирії під серйозну небезпеку. Захисники тварин кажуть, що жителі зоопарку помирають від голоду. 

Ті ж тварини, які після 24-годинної подорожі потрапили до притулку Каракабей, вже піддаються огляду ветеринарів. Як зазначають в притулку, в них візьмуть аналіз крові, проведуть ультразвукове дослідження. Ветеринари також перевірять стан їхніх очей, шкіри, лап та зубів. Фахівці планують зробити це за три дні.

«Війна завдала шкоди тваринам. Відсутність води, їжі та ветеринарної допомоги призвела до того, що тварини були фізично та психологічно травмовані, а кілька тварин також були вбиті важкими бомбардуваннями, і їм не вдалося врятуватися від цієї смертельної пастки» , — каже ветеринар FOUR POWS і голова місії доктор Амір Халил. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+