Слухати

У прес-службі Саакашвілі прокоментували ситуацію з позбавленням громадянства    / Новини на Громадському радіо

У прес-службі Саакашвілі прокоментували ситуацію з позбавленням громадянства

26 липня 2017 - 21:08
Раніше у Державній міграційній службі повідомили про те, що матеріали щодо Саакашвілі були розглянуті на засіданні Комісії з питань громадянства при президентові України

За словами прес-секретарки Міхеїла Саакашвілі Дарини Чиж, він зараз знаходиться у Сполучених Штатах.

«Для нас це стало такою ж несподіванкою, як і для журналістів. Ми від вас про все це дізналися і разом з вами все це досліджуємо», — сказала Дарина Чиж.

Вона повідомила, що так само дзвонила в міграційну службу, щоб підтвердити інформацію про позбавлення Саакашвілі громадянства.

«Речник Міграційної служби спростував цю інформацію. За 10 хвилин після того, як я до нього зателефонувала, я побачила у них на сайті інформацію про те, що вони все це підтвердили. Але справа в тому, що указ вони отримали, але президент його не підписав, наскільки мені зрозуміло з цієї інформації», — заявила прес-секретарка Саакашвілі.   

«У мене є інформація про те, що о 20:00 хтось з адміністрації президента мав підтвердити чи спростувати цю інформацію.  Ми чекаємо досі. Це все, що в нас є наразі», — додала вона. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+