Слухати

У Саакашвілі є тільки українське громадянство, – речниця

26 липня 2017 - 21:46
У прес-службі колишнього президента Грузії та екс-очільника Одещини Міхеїла Саакашвілі запевняють, що у нього немає жодного паспорта, крім українського
У Саакашвілі є тільки українське громадянство, – речниця / Новини на Громадському радіо

За словами прес-секретарки Міхеїла Саакашвілі Дарини Чиж, у екс-очільника Одещини є тільки українське громадянство.

«2 роки тому він відмовився від грузинського громадянства. Президент Порошенко надав йому українське громадянство. У нього є тільки український паспорт. Якщо вони зараз захочуть його забрати… Ми будемо просто спостерігати, що вони робитимуть далі. Тому що там є така кількість порушень… Це буде просто катастрофа», — заявила Дарина Чиж.

«Наскільки мені відомо, якщо є людина, в неї має бути громадянство», — додала вона. 

На питання про те, що буде робити Саакашвілі, якщо інформація, яку поширюють джерела і Міграційна служба, виявиться правдою, Дарина Чиж сказала, що це неможливо. 

Нагадаємо, сьогодні з’явилося повідомлення про те, що Міхеїл Саакашвілі втратив українське громадянство. Водночас такого документа досі немає на сайті глави держави. Як повідомляють українські ЗМІ з посиланням на поінформовані джерела, Саакашвілі міг втратити громадянство через те, що під час заповнення відповідних документів не вказав інформації про судимості.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+