Слухати

Україна повністю припинила постачання електроенергії в ОРДЛО

26 липня 2017 - 13:57
Тепер електроенергію на окупованих територіях забезпечують виключно за рахунок Старобєшевської та Зуївської ТЕС та поставками із Росії
Україна повністю припинила постачання електроенергії в ОРДЛО / Новини на Громадському радіо

Територія ОРДЛО більше не споживає електроенергію, вироблену електростанціями на контрольованій частині України.

Про це повідомив у Facabook виконуючий обов’язки директора «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

«Із 26 липня 2017 року припинено перетоки електричної енергії з тимчасово неконтрольованими районами Донецької області», — зазначив Всеволод Ковальчук.

За його словами, потреби окупованих територій в енергії покриваються за рахунок Старобєшевської та Зуївської ТЕС, іншими виробниками на НКТ.

«Також забезпечують поставками з Російської Федерації, що відбуваються по лініях, які виключені з переліку міждержавних, перетоки по них не обраховуються в загальному сальдо «Україна-Росія-Білорусь», — зазначив Всеволод Ковальчук.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+