Слухати

В «Укрзалізниці» показали, як виглядають вагони після капітального ремонту (ФОТО)  / Новини на Громадському радіо

В «Укрзалізниці» показали, як виглядають вагони після капітального ремонту (ФОТО)

26 липня 2017 - 15:21
Впродовж 2017 року «Укрзалізниця» планує відновити 153 пасажирські вагони

Більшість вагонів – 91 одиницю – залізничники відремонтують на власних виробничих потужностях, решту – на ремонтних заводах.

Про це повідомив член правління ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Михальчук, який керує пасажирським сектором.

Вартість проведення ремонту одного вагона – 8,5 мільйонів гривень.

«Вже за кілька днів відновлений вагон буде направлений в Одесу, звідки перевозитиме пасажирів. Переваги вагону очевидні: розетки в кожному купе, сучасне освітлення та вікна, кондиціонер, оновлений дизайн та інше. Причому для всіх вагонів розроблений єдиний стандарт і дизайн», – розповів Сергій Михальчук.

Такий вид ремонту, за словами члена правління «Укрзалізниці», дозволяє подовжити термін експлуатації вагону на 15 років та збільшити міжремонтний пробіг з 300 тисяч кілометрів до 450 тисяч.

 

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+