Слухати

48% українців «за» проведення дострокових виборів до ВР — соцопитування / Новини на Громадському радіо

48% українців «за» проведення дострокових виборів до ВР — соцопитування

27 липня 2017 - 17:43
Близько половини жителів України підтримують проведення дострокових парламентських виборів

Про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва і соціологічною службою Центру Разумкова.

Результати дослідження були презентовані в Києві 27 липня, передає «УНІАН».

Згідно з результатами опитування, 48% респондентів підтримують ідею проведення дострокових виборів до Верховної Ради, 35,4% — проти. 16,7% респондентів не змогли відповісти.

Найбільше підтримують ідею дострокових виборів на Сході (61%), дещо менше — у Центрі (48%) і на Півдні (43%), а найменше — на Заході (36%).

Опитування проводилося з 9 до 13 червня 2017 року.

Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком АР Крим та тимчасово непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, у грудні минулого року проведення дострокових парламентських виборів підтримувало 46% українців, 36,6% респондентів висловлювалися проти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+