Слухати

Бійці розповіли в чому їм допомагають безпілотники (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Бійці розповіли в чому їм допомагають безпілотники (ВІДЕО)

27 липня 2017 - 12:17
Українські військові, які несуть службу на Луганському напрямку, розповіли, яку роль в зоні бойових дій відіграють безпілотні летальні апарати

Військовий Андрій розповідає, що в їхньому арсеналі різні безпілотники: одні їм дарували волонтери, інші — надані армією:

«Виявляємо цілі супротивника, можемо коригувати вогонь нашої артилерії, але зараз перемир’я, то ж нам не дозволяють цього робити», — говорить він.

Його побратим розповідає про безпілотну авіацію супротивника:

«Є також станції радіоелектронної боротьби стаціонарні та пересувні. Можуть працювати проти конкретного виду, а можуть працювати виключно на упередження. Вони вираховують, якими ми користуємося безпілотниками, і в подальшому намагаються проти конкретних видів працювати».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+