Слухати

Цього року почнуть ремонт першої частини Go Highway — автодороги Львів-Тернопіль / Новини на Громадському радіо

Цього року почнуть ремонт першої частини Go Highway — автодороги Львів-Тернопіль

27 липня 2017 - 19:59
На ремонт дороги Львів-Тернопіль виділено 800 мільйонів гривень

У 2017 році планують відремонтувати автодорогу Львів-Тернопіль — першу частину коридору Go Highway. Про це в ефірі Громадського радіо повідомив радник голови «Укравтодору» Олександр Кава.

За його словами, автодорога Львів-Тернопіль — це перша частина коридору Go Highway для з’єднання портів Чорного моря з портами Гдиня і Гданськ.

«Коридор Go Highway на території України буде проходити з Миколаєва до Одеси, з Одеси до Умані, з Умані — через Вінницю та Хмельницький — до Львова, і зі Львова — на польський кордон», — заявив радник голови «Укравтодору» Олександр Кава.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у державному бюджеті з’явилося 3 цільові програми, що передбачають ремонт або будівництво доріг. 

Нагадаємо, держагентство «Укравтодор» розробляє проект Gо Highway, який з’єднає Одесу і Гданськ автобаном. Українська частина коридору пройде за маршрутом Одеса-Умань-Львів-Краковець.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+