Слухати

«Грамадская хваля» – нова програма на Громадському радіо про Бєларусь і Україну  / Новини на Громадському радіо

«Грамадская хваля» – нова програма на Громадському радіо про Бєларусь і Україну

27 липня 2017 - 13:25
Починає виходити новий радіоподскаст про Бєларусь і Україну

Нерегулярний подкаст про Бєларусь і Україну – це волонтерський проект, що виходить білоруською та російською, а інколи і українською, мовами.

Перший випуск «Белорус» означает «свободный, благородный». И Павел Шеремет именно таким и был присвячений білоруському та українському журналісту Павлу Шеремету, якого вбили рік тому в Україні. Гості випуску: Андрій Куликов, Севгіль Мусаєва та Гаррі Погоняйло. 

l2.jpg

Андрій Куликов //
Андрій Куликов
Андрій Куликов, співзасновник Громадського радіо, журналіст та радіоведучий прокоментував вихід програми так: «В нас багато спільних проблем і ми часто забуваємо про Бєларусь, з якою ми дуже і дуже близькі. Ми маємо пам’ятати та дізнаватися більше про відмінності і подібності історії і сучасності України і Бєларусі – це дуже корисно. В Україні є багато цікавих людей із Бєларусі, які з різних причин не можуть активно діяти в свої країні, але ними або їх діяльністю цікавляться як білоруси, так і українці. Тому ми надаємо платформу для цих питань».  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+