Слухати

На Володимирській гірці зібралось близько 10 тисяч вірян Московського патріархату

27 липня 2017 - 13:22
Близько 3,5 тисячі правоохоронців слідкують за правопорядком

З нагоди Дня хрещення Русі на Володимирській гірці зібралось близько 10 тисяч вірян Московського патріархату.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва у Facebook.

«На даних час у парку Володимирська гірка перебуває близько 10 000 вірян. Правоохоронці слідкують за порядком та за необхідності оглядають речі учасників заходу і перевіряють документи, що засвідчують особу. Грубих порушень громадського порядку не зафіксовано», — зазначив начальник столичної поліції Андрій Крищенко.

За порядком слідкують близько 3500 правоохоронців. Вони забезпечують безперешкодний рух вірян до місця проведення урочистого молебню, який відбудеться у парку Володимирська гірка.

Сьогодні, 27 липня, хресний хід проведуть віряни УПЦ МП. Він відбудеться після урочистого молебня на Володимирській гірці.

Завтра, 28 липня, відбудеться всеукраїнська хресна хода, організована Українською православною церквою Київського патріархату.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+