Слухати

Росія відправила на непідконтрольні Україною території 67-й «гумконвой»

27 липня 2017 - 09:57
Через російській пункт пропуску «Донецьк» на в’їзд в Україну прослідувала колона так званого «гумконвою»

Одна колона «гумконвою» у складі 21 автомобіля прослідувала через російській пункт пропуску «Донецьк» на в’їзд в Україну.

Про це повідомила Державна прикордонна служба.

Як повідомляється, російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового 67-го так званого «гуманітарного конвою».  

«Оскільки переміщення «гумконвою» знову відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства і погоджених з Міжнародним комітетом Червоного Хреста модальностей, українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій», — повідомили прикордонники.

Зазначається, що у вантажівках перевозили дитячі харчові набори, медикаменти, будівельні матеріали та художню літературу.

Оскільки українська міжвідомча група не могла перевірити на вміст «гумконвой», достеменно не відомо про його вміст, характер та номенклатуру.

Також відомо, що завантаженість транспортних засобів складала 5060%.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+