Слухати

У ГПУ пояснили початок епопеї із позбавленням громадянства Саакашвілі

27 липня 2017 - 13:57 323
Нардеп Андрій Лозовий направив до ГПУ лист із проханням надати дані про кримінальні провадження проти Саакашвілі у Грузії

Про це в коментарі Громадському радіо розповіла прес-секретар генпрокуратури Лариса Сарган.

«До Генпрокуратури прийшов лист від народного депутата Лозового, де він просить вказати, чи є у нас дані про те, що проти Саакашвілі є якісь кримінальні справи у Грузії. Відповідно, наш міжнародний відділ підготував відповідь. У листі Лозовому вказувалося, що він просить направити копію до міграційної служби. У відповіді наш міжнародний відділ вказав, що у Грузії є низка кримінальних справ проти колишнього президента Саакашвілі. Цю відповідь ми відправили Лозовому і копію відправили до Міграційної служби», — пояснила Лариса Сарган.

Про які саме кримінальні провадження йдеться у ГПУ не пояснюють через заборону розголошення персональних даних. 

Раніше Громадському радіо Андрій Лозовий розповів, що не надсилав до ГПУ запит з приводу позбавлення громадянства Саакашвілі, а щодо екстрадиції.

Напередодні в Адміністрації Президента повідомили, що Петро Порошенко вирішив позбавити громадянства колишнього глави Одеської області Михайла Саакашвілі на основі рішення Комісії з питань громадянства при президентові України.

Водночас Комісія  з питань громадянства при президентові України зробила висновки на підставі заяви Державної міграційної служби. Прес-секретар міграційної служби Сергій Гунько відмовився коментувати Громадському радіо рішення свого відомства.

Нагадаємо, сьогодні на Майдані проходить віче, організоване партією Саакашвілі  «Рух Нових Сил».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+