Слухати

З політичних партій стягнуть 1,3 мільйона гривень штрафів до держбюджету

27 липня 2017 - 16:24
Партії порушували порядок подання звіту партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

Про це повідомили у Національному агентстві з питань запобігання корупції.

За протоколами НАЗК та рішеннями судів до державного бюджету з політичних партій має бути стягнено майже 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Зазначається, що за протоколами, складеними уповноваженими особами НАЗК на керівників (уповноважених осіб) політичних партій, накладено штраф у розмірі 290 тисяч 700 гривень.

Також протягом 2016-2017 років уповноважені особи агентства склали 171 протокол про адміністративні правопорушення за результатами аналізу звітів політичних партій, з них 164 протоколи вже направлено до суду.

«Порушення стосувались порядку подання звіту партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру та фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду. Відповідні протоколи склав Департамент з питань запобігання політичній корупції стосовно 132 партій», — повідомили у НАЗК.

politpartiyi_3.jpg

Інфографіка // НАЗК
Інфографіка
НАЗК

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+