Слухати

Команда документального фільму «Невидимий батальйон» завершила зйомки однієї з найскладніших історій  - Оксани Якубової (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Команда документального фільму «Невидимий батальйон» завершила зйомки однієї з найскладніших історій - Оксани Якубової (ВІДЕО)

28 липня 2017 - 16:09
Команда документального фільму «Невидимий батальйон» закінчила зйомку історії Оксани Якубової

Історія Оксани Якубової — це історія сильної людини, однієї з тисячі, які сьогодні повертаються із зони бойових дій і намагаються побороти посттравматичний розлад. На жаль, програма реабілітації бійців лежить на плечах волонтерів та небайдужих і не є системною. Але такі люди, як наша героїня, долають усі перепони на своєму шляху і повертаються до нормального життя — сильними та мудрими.

Більше того, ці люди після усіх подій їдуть на полігони, а звідти — на війну. Але не тільки як солдати, а і як реформатори військової системи. 

 

«Невидимий батальйон» — це перший повнометражний документальний фільм про участь українських жінок у бойових діях на Донбасі проти російської окупаційної армії. Історії шести героїнь-військовослужбовиць розкажуть три відому режисерки: Аліна Горлова, Ірина Цілик та Світлана Ліщинська.

 

Нагадаємо, що «Громадське радіо» стало інформаційним парнером фільму «Невидимий батальйон». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+