Слухати

Проти Росії продовжили санкції ще п’ять країн

28 липня 2017 - 16:34
П’ять країн-партнерів ЄС продовжили санкції проти Російської Федерації за анексію Криму

Чорногорія, Албанія, Норвегія, Україна та Грузія продовжили санкції проти Російської Федерації  за анексію України півострова Крим.

Про це повідомляє прес-служба дипглави ЄС.

Ці п’ять країн є партнерами Європейського Союзу.

«19 червня 2017 року Європейська рада ухвалила рішення 2017/1087, яке подовжує обмежувальні заходи до 23 червня 2018 року», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, країни-кандидати Чорногорія та Албанія, а також Норвегія, яка є членом Європейського економічного простору, Грузія і Україна приєднуються до згаданої декларації.

У такий спосіб країни будуть забезпечувати відповідність своєї національної політики прийнятим рішенням Європейської ради.

ЄС взяв до уваги це зобов’язання і вітає його. 

Як відомо, Росія ввела санкції проти американських дипломатів у відповідь на продовження санкцій США.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+