Слухати

Співзасновник Громадського радіо Андрій Куликов візьме участь у благодійному Аукціоні, щоби допомогти онкохворим дітям   / Новини на Громадському радіо

Співзасновник Громадського радіо Андрій Куликов візьме участь у благодійному Аукціоні, щоби допомогти онкохворим дітям

28 липня 2017 - 12:30
Андрій Куликов виставив на Аукціон двогодинну екскурсію Києвом, гроші від якої підуть у Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб»

Андрій Куликов, співзасновник Громадське радіо, відомий теле та радіоведучий, який працював в українській службі BBC в Лондоні, на 1+1, Новому каналі, СТБ та був ведучим «Свобода слова» на ICTV, запрошує на 2 годинну екскурсію-розмову Києвом. Це аукціон від платформи Charitum, гроші від якого підуть в Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб». 

Що отримає переможиць: можливість відправитися на індивідуальну двогодинну екскурсію під назвою «Стежина американського Шпигуна». Наш герой покаже вам найцікавіші і приховані місця Києва, розповість нові факти з історії міста. Також ви можете дізнатися про створення незалежного медіа-ресурсу в Україні та роботу радіоведучого.

Аукціон стартував 28 липня та триватиме до 4 серпня, стратова ціна на лот — 2000 гривень. Зробити свою ставку можна за писиланням

Charitum — це соціальне онлайн-медіа, яке розповідає про важливість і користь зустрічей. Засновники переконані, що комунікація веде до розвитку, будь-який обмін досвідом стає поштовхом до нових починань, а навіть невеликий акт доброти дає імпульс великим змінам. 

Головна місія платформи Charitum - кожен лот повинен нести практичну користь для переможця. Лоти аукціону — не речі і не предмети матеріального світу, а знання, досвід і практичні рекомендації. Гроші, зібрані на онлайн-аукціоні, передаються на благодійність до фонду, обраний героєм аукціону.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+