Слухати

Деканоїдзе: не було в мене іншого громадянства, крім українського  / Новини на Громадському радіо

Деканоїдзе: не було в мене іншого громадянства, крім українського

29 липня 2017 - 21:24
Екс-очільниця Нацполіції підтвердила, що повернула собі грузинське громадянство після того, як пішла з посади

Колишня очільниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе в ефірі «112 каналу» заявила про те, що не мала подвійного громадянства за часів роботи в Україні.

«Було дуже багато спекуляцій, що у нас були подвійні громадянства. Не було в мене іншого громадянства, крім українського. Ми відмовилися. Після того, як я залишила пост, через кілька місяців, я подала заяву президенту Грузії і отримала вдруге грузинське громадянство. Я народилася в Грузії, тому за законом це можна», — сказала вона. 

Також Хатія Деканоїдзе заявила про своє бажання брати активну участь в політичному житті Грузії.

«У мене є велике бажання брати активну участь у грузинській політиці. Я думаю, зараз це дуже важливо, не тільки для того, щоб не допустити відкат, а й не допустити повернення на російську орбіту. Це дуже важливо для мене, це справа честі», - зазначила Деканоїдзе.

Нагадаємо, 14 листопада 2016 року екс-очільниця Нацполіції Хатія Деканоїдзе заявила про те, що йде у відставку, яку пізніше затвердив Кабмін

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+