Слухати

Сирійські курди призначили вибори до органів місцевого самоврядування

29 липня 2017 - 21:51 552
Вибори адміністрації всього регіону мають пройти у січні 2018 року

У сирійському Курдистані планують провести вибори до органів місцевого самоврядування. В кінці літа пройдуть вибори у громадах, у листопаді обиратимуть своїх представників мешканці більших адміністративних одиниць, зокрема міст і районів, а у січні 2018 року мають відбутися вибори адміністрації всього регіону. Про це повідомляє Reuters з посиланням на посадовців.

За інформацією видання, дати та правила проведення голосування були узгоджені радою, створеною для формування керівних установ і підготовки до виборів.

Курдські сили контролюють значні території на півночі Сирії, зокрема і ті, які «Демократичні сили Сирії» (SDF) звільнили від терористичного угруповання «Ісламська держава» (ІД). «Демократичні сили Сирії» (SDF) — це об’єднання арабських підрозділів і курдських «Загонів народної самооборони» (YPG), яке користується підтримкою коаліції під проводом США.

Водночас в Анкарі стверджують, що YPG є сирійським підрозділом забороненої «Робітничої партії Курдистану» (PПК). А, як зауважує Reuters, Дамаск вважає місцеві ради, які здійснюють владу у сирійському Курдистані, лише «тимчасовими структурами».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+