Слухати

У Центральній Африці розбився вантажний літак української авіакомпанії CAVOK Air (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Центральній Африці розбився вантажний літак української авіакомпанії CAVOK Air (ФОТО)

29 липня 2017 - 15:03
Всі члени екіпажу живі, але зазнали травм

Сьогодні, 29 липня, на острові Сан-Томе (Сан-Томе і Припсіпі) в Центральній Африці розбився вантажний літак Ан-74 української авіакомпанії CAVOK Air. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.

«Попередня інформація, це попадання зграї птахів в правий двигун під час зльоту», — написав Юрій Лавренюк на своїй сторінці у Facebook.

За інформацією заступника міністра інфраструктури, усі члени екіпажу живі, проте зазнали травми.

CAVOK Air — авіакомпанія, заснована у 2011 році в Києві. У 2012 році компанія отримала сертифікат Державної авіаційної служби України. CAVOK Air спеціалізується на вантажних перевезеннях, перевезеннях чартерних вантажів, плануванні та забезпеченні польотів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+