Слухати

Бойовики відпустили жінку з інвалідністю, яку затримали в Станиці

30 липня 2017 - 08:40
Людмила Сурженко з дитинства має вади слуху. 13 червня вона прямувала до Луганська. На контрольному пункті в’їзду-виїзду її затримали бойовики.
Бойовики відпустили жінку з інвалідністю, яку затримали в Станиці / Новини на Громадському радіо

Як повідомляла Харківська правозахисна група з посиланням на свідків, бойовики змусили її витягнути всі речі із сумок, а потім військові «ЛНР» забрали телефон.

Мати Людмили пояснила, що донька використовує слуховий апарат. Швидше за все акумулятори апарату були розряджені і жінка не могла зрозуміти, про що бойовики питали її. За те і була затримана.

Про те, що жінку відпустили, повідомила жителька Станиці Луганської Свєта Свєтікова:

«Сьогодні орки викинули на своєму пункті пропуску не витримавши натиску, який піднявся світі про її зникнення. Людмила на території України, яка взяла її в свої метеринські обійми».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+