Слухати

Геращенко розповіла, як катували звільнену з полону «ЛНР» Сурженко / Новини на Громадському радіо

Геращенко розповіла, як катували звільнену з полону «ЛНР» Сурженко

30 липня 2017 - 20:02
Людмилі Сурженко зажимали пальці пасатіжами, а потім тримали кілька тижнів, щоб зійшли сліди катувань

У той час, коли представники злочинної «ЛНР» говорили у Мінську про те, що не володіють інформацією про долю Людмили Сурженко, її катували у підвалах так званого «МГБ ЛНР». Про це повідомила уповноважена президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко. 

«Її чотири дні катували, пальці зажималися пасатижами, плоскогубцями, вона кілька днів перебувала в кайданах, руки й досі занімілі. Від пані Людмили вимагали надати код від мобільного телефону і зізнатися в » шпигунстві » і » диверсіях».

За словами Геращенко після катувань ще два тижні жінку утримували у полоні аби «зійшли сліди катувань». 

 

 

Також Геращенко висловила переконання, що до українських заручників нікого не допускають, щоб приховати сліди катувань. Саме тому предстаники ОРДЛО ніколи не можуть надати інформації про заручників. 

Геращенко наголосила, що кількість цивільних зарцучників зростає. 
«Дуже тривожить, що зростає кількість цивільних заручників — Козловський, Асєєв, всі були за романі виключно за проукраїнську позицію. Дуже потрібна допомога міжнародної спільноти і більш жорстка позиція світу для звільнення всіх цивільних і військових , незаконно утримуваних украінців», — сказала вона. 

Як раніше повідомляло Громадське радіо, 29 липня бойовики відпустили з полону луганчанку Людмилу Сурженко, яку затримали 13 липня на КПВВ «Станиця Луганська» з боку бойовиків. Жінка з дитинства має вади слуху, а саме в той момент, у неї вийшов з ладу слуховий апарат. Її матір зауважила, що, можливо, це і стало причиною її затримання — жінка не чула, про що її питають і не могла відповісти.

Заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко повідомив, що жінку катували в полоні. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+