Слухати

Луганчанку, яку бойовики «ЛНР» відпустили з полону, катували

30 липня 2017 - 10:39
За словами заступника голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Клименка, бойовики плоскогубцями пошкодили їй палець на руці
Луганчанку, яку бойовики «ЛНР» відпустили з полону, катували / Новини на Громадському радіо

 Заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко, повідомив, що жінку, яку бойовики «ЛНР» 13 липня взяли в полон на КПВВ «Станиця Луганська» з боку підконтрольної їм території, катували. 

«МДБ ЛНР» здійснювало тиск на вказану нашу громадянку, у тому числі фізичний (плоскогубцями пошкоджено палець на руці) з метою оприлюднення у подальшому відео із її “зізнаннями” у роботі на українські спецслужби», — написав він.

За його словами, 29 липня 2017 року Людмилу Сурженко було відпущено на волю, їй самостійно вдалось перетнути КПВВ Станиця Луганська у важкому психологічному стані, після чого їй надано необхідну медичну допомогу. 

«Обласна влада надає Людмилі всю необхідну допомогу. Підготовлені звернення до міжнародних організацій та судових інстанцій з приводу кричущого порушення прав людини! Черговий матеріал для Гаазького трибуналу», — зазначив Клименко.

Голова Станично-Луганської райдержадміністації Юрій Золкін в коментарі Громадському радіо зазначив, що йому невідомо, хто посприяв звільненню Людмили Сурженко.

За словами Золкіна, жінка постійно проживала в Луганську. Тепер вона не може туди повернутися, отже вирішується питання про те, де вона проживатиме далі.

Нагадаємо, 13 липня 2017 року Людмилу Сурженко затримали бойовики на КПВВ «Станиця Луганська».  У жінки з дитинства вади зі слухом. З словами її матері, на той момент коли вона знаходилася на лінії розмежування, вийшли з ладу батареї на слуховому апараті і вона не змогла відповісти бойовикам, коли вони до неї зверталися..

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+