Слухати

Мені не знайоме його обличчя, — Луценко про підозрюваного у його викраденні / Новини на Громадському радіо

Мені не знайоме його обличчя, — Луценко про підозрюваного у його викраденні

30 липня 2017 - 14:05
На думку Ігоря Луценка новий підозрюваний у його викраденні може бути довіреною особою замовника

Обличчя Олександра Волкова, який є  11-им підозрюваним у вбивстві Вербицького та викраденні тепер уже народного депутата Ігоря Луценка, не знайоме нардепу.

«Мені обличчя його із епізоду викрадення не знайоме», — розповів у коментарі Громадському радіо Ігор Луценко.

На думку Ігоря Луценка, новий підозрюваний у його викраденні може бути довіреною особою замовника.

«Скоріше за все він був однією із довірених осіб безпосереднього замовника цього викрадення — спиртового «короля» часів Януковича Олексія Чеботарьова, котрий забезпечував грошима усі ці викрадення. І, відповідно, послав свою довірену особу Олександра Волкова, ймовірно, щоб він спостерігав і контролював цей процес, щоб все проходило вдало», — зазначив Ігор Луценко.

Вчора, 29 липня, Печерський районний суд розглядав справу 11-го підозрюваного про вбивство Юрія Вербицького та викраденні Ігоря Луценка. Десять попередніх підозрюваних знаходяться у розшуку. 

У січні 2014-го у період Євромайдану Ігор Луценко і Юрій Вербицький були викрадені невідомими з території Олександрівської лікарні і вивезені за місто. Після тортур їх кинули в лісі. Вербицький від отриманих травм помер.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+