Слухати

Питання про катування полоненої в «ЛНР» піднімуть в Мінській гуманітарній групі

30 липня 2017 - 14:02 128
31 липня під час скайп-конференції щодо заручників у форматі Мінської гуманітарної групи буде підніматися питання щодо катувань визволеної 29 липня з полону Людмили Сурженко

Про це повідомила віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Також, за її словами, вона вимагатиме від координатора ОБСЄ в групі відвідати українських заручників на тимчасово непідконтрольних територіях, до яких роками не допускають представників Міжнародного комітету Червоного хреста та інших міжнародних організацій.

«Це неправильно, що протягом всього часу роботи Мінської групи представник ОБСЄ лише раз відвідав українських заручників, і бачив лише кількох з них, а не всіх. До українських тюрем всі міжнародні організації мають доступ. А всі факти катування українців бойовиками мають бути засуджені як українськими, так і міжнародними судами», — написала Ірина Геращенко.

Також вона повідомила, що зараз Людмила Сурженко знаходиться в лікарні.

Нагадаємо, 29 липня бойовики відпустили з полону луганчанку Людмилу Сурженко, яку затримали 13 липня на КПВВ «Станиця Луганська» з боку бойовиків. Жінка з дитинства має вади слуху, а саме в той момент, у неї вийшов з ладу слуховий апарат. Її матір зауважила, що, можливо, це і стало причиною її затримання — жінка не чула, про що її питають і не могла відповісти.

Заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко повідомив, що жінку катували в полоні

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+